NASZE PRODUKTY

W samym centrum miasta w znanej każdemu Galerii Łódzkiej na poziomie -1 mamy swoje delikatesy z szyldem „Rajskie Jadło”. Często się zdarza że będąc na weekendowych zakupach czasu coraz mniej a jeść trzeb. U nas otrzymasz wszystko o czym tylko pomyślisz.

Rajskie Jadło Restauracja czyli obiady domowe dużo dobrze i po Polsku oraz nasza chluba Rajskie Jadło Delikatesy czyli jedz smacznie i zdrowo, głównie ze szczególnym wskazaniem na wędliny, mięsa i sery. Słyniemy także z przepysznych kanapek, ogromnych zapiekanek oraz wspaniałych sałat w naszej ofercie Rajskie Jadło Pajdos,

Na dziale Rajskie Jadło Delikatesy na pewno zwrócą Twoją uwagę wspaniałe Polskie wędliny takie jakie pamiętają nasze babcie. Szynki bez konserwantów, balerony, polędwice pięknie wędzone o niepowtarzalnym smaku z Nowego Targu, bardzo dobre gatunkowo kiełbasy pachnące czosnkiem, kindziuk z samego Białegostoku, wyśmienite pasztety, kaszanki ,schaby pieczone i najwyższej jakości mięsa wieprzowe, wołowe i drób. W naszej ofercie posiadamy również wędliny z całej Europy czyli szynki parmeńskie, szwardzwaldzkie, cała gamę salami, włoską mortadelę i wiele wiele innych.

Rajskie Jadło: Nasze produkty | Fotogaleria

Rajskie Jadło Restauracja to pełna oferta robionych na zamówienie zestawów obiadowych. Od schabowego przez golonkę do pierogów i rybki. Nasze menu rozszerzyliśmy o wspaniałe surówki i wszelkiego rodzaju dodatki które dopełnią bukietu smaków państwa potraw. Nasze dania podajemy również na wynos w odpowiednich jednorazowych opakowaniach dla klientów pojedynczych jak i dla dużych grup klientów.

Codziennie jeden z naszych zestawów jest daniem dnia co oczywiście wiąże się z lepszą niższą ceną.

Wszystkie nasze dania tworzone są ze świeżych produktów dostarczanych każdego dnia rano i robione ściśle pod zapotrzebowanie na bieżący dzień sprzedaży w trosce o jak najwyższy standard świadczonych przez nas usług.

Zapraszamy również do Rajskie Jadło Cafe gdzie można zatrzymać się na momencik przy wybornej włoskiej espresso czy przepysznej latte macchiato.

Na Państwa życzenie nasz odpowiednio przeszkolony personel doradzi Państwu w temacie asortymentu którym handlujemy oraz w kwestiach cateringowych (paterach gotowych z wędlinami, serami, tartinkami czy o rybach w galarecie).

Jeżeli zajdzie taka potrzeba jesteśmy w stanie nawet na telefon realizować Państwa zamówienia niekoniecznie standardowe może to być cielęcina , dziczyzna czy jak wcześniej zaznaczyliśmy cała oferta gotowych dań cateringowych.

ZAPRASZAMY!

 

 
 
Rajskie jadło znajdź nas na Facebook