AKTUALNOŚCI

Rajskie Jadło Bałuty - Tradycyjna kuchnia łódzka

Zadanie home staging'u w Bistro przy ul. Zachodniej odpowiedzialna jest Lilla Home. Szczególne podziękowania składamy P. Gosia Wojdal i Kinga Lamparska. Bistro Rajskie Jadło Bałuty jest o tyle szczególne, że posiadające ponad 50-letnią historię. Staraliśmy się uchwycić retro klimat i pokazać kontekst historyczny, z jednoczesnym utrzymaniem nastroju pozostałych barów, w których króluje domowa i sielska, a raczej rajska atmosfera:) Mamy nadzieję, że Wam się spodoba:) fot. Sławomir Młynarczyk

 

Jedz po łódzku!

Szanowni Państwo!

W nowym lokalu! Miejsce to samo, a wokół wszystko inne!

Po kilkudniowym remoncie ponownie otworzyliśmy restaurację RAJSKIE JADŁO w CH Port Łódź. Nowe wyposażenie, otaczająca biel i naturalne kolory drewna dają poczucie komfortu i sytości.

 

Oryginalnie, bo niezmiennie!

Restauracja „Rajskie Jadło” oferuje nowoczesną polską kuchnię, zachowując tradycyjne smaki. Wykorzystujemy przepisy, w których podstawą są niekonserwowane, łatwo dostępne składniki, od stuleci stosowane w naszej kuchni/kulinarnej tradycji. Naturalne surowce w odpowiednich proporcjach nadają pożądany smak. Potrawy są świeże, serwowane uczciwe i w solidnych porcjach, przygotowane często na oczach klienta, dzięki czemu dajemy możliwość podpatrywania różnych technik kulinarnych.

 Naszą tajemnicą jest nasza otwartość.

 

Jedz po łódzku!

Miłośnicy polskiego jedzenia znajdą potrawy o swojsko brzmiących nazwach znanych w całym kraju jak schabowy, żeberka, rolady  a także regionalne, łódzkie „zalewajki i żelazne kluski”. Kuchnia łódzka zbierała swoje smaki wśród przybyszów, przenikały się w niej różne tradycje, Łódź nadała im swoje imiona. 

 W naszej restauracji łodzianie znajdą i porównają smaki „łódzkiego dzieciństwa”,  a goście spoza miasta poznają nowe odsłony znanego jedzenia.

 

A wszystko mieści się w haśle „for lovers of good food”.

 

 

Tradycyjna Łódzka kuchnia
w Manufakturze.
Nowa Restauracja Rajskie Jadło.

 

W sobotę 13.12.2014 r. na rynku Manufaktury została otworzona nowa restauracja Rajskie Jadł‚o. To szósty lokal Ł‚ódzkiej sieci, a zarazem pierwszy w nowej aranżacji wnę™trza i z odświeżonym menu.

Nowa placówka urządzona został‚a w zupeł‚nie nowej dla sieci aranźacji wnę™trza. Jasne, przestronne sale utrzymane są… w kolorach zł‚amanej bieli i jasnego beżu. Drewniane elementy wykoń„czenia nadają… cał‚ości przytulnego i domowego charakteru, a duże witryny zapewniają dostę™p naturalnego światła. Ciekawym elementem wystroju są duże zdjęcia Łodzi, lokalnych fabryk i zabytków, którymi ozdobione są… ś›ciany lokalu. Dwa wielkoformatowe obrazy wiszą… też w ł‚zienkach, dzię™ki czemu przeglądając śię™ w lustrze można odnieść‡ wrażenie, że stoicie na Łódzkim woonerfie.

Odświeżone wnętrze to jednak nie jedyna zmiana w Rajskim Jadle. Również menu nowego lokalu uległ‚o pewnym modyfikacjom. Nie zabraknie w nim oczywiś›cie znanych z innych lokalizacji dań„ kuchni domowej i polskiej, ale oferta poszerzona została między innymi o rozbudowany bar sałatkowy. Dostępnych jest w nim kilka rodzajów sał‚atek dla wszystkich, którzy lubią… lekkie lunche i chętnie wybierają… opcję™ „fit”. W lokalu pojawił‚o się™ też specjalnie wydzielone stanowisko, na którym kucharze przygotowują tradycyjne… dania mą…czne. Jest ono widoczne z sali konsumpcyjnej, dzię™ki czemu klienci mogą podglądać jak powstają… pierogi, kopytka, kluski ślą…skie, kluski żelazne, cepeliny czy pyzy. Wszystkie dania z menu przyrządzane są… na miejscu, ze świeżych skł‚adników przez doświadczonych szefów kuchni, którzy z firmą współpracują… od lat. Specjalnością lokalu w Manufakturze są dania kuchni Łódzkiej. Naszą specjalnością jest zalewajka, prażoki z kapustą i kliuski żelazne.

Tel. 42 636 11 11; e-mail: manufaktura@jesc.pl

Czytaj więcej

 

Nowy lokal Rajskie Jadło
w Porcie Łódź


Zapraszamy do nowo otwartego lokalu Rajskie Jadło, który się™ znajduje w cześci food court CH Port Łódź.

Tradycyjnie już będziemy rozpieszczać naszych klientów domowymi porcjami ręcznie przygotowywanych na miejscu dań„. Schabowy na cał‚y talerz, karkówka pieczona z sosem, soczysta pierś› z kurczaka, gołąbki, gulasz a do tego kapustka zasmażana lub buraczki. Wszystkie dania przygotowujemy na miejscu, wedł‚ug najlepszych, tradycyjnych przepisów. Wykorzystujemy wyłącznie świeże i najwyższej jakoś›ci produkty. Nowością… w naszej ofercie są gofry  które stanowią doskonałe uzupeł‚nienie naszej oferty.

tel. 662 131 700 | e-mail: port@jesc.pl

 

Obiady domowe, lunch z dowozem Łódź Posiłki profilaktyczne, posiłki regeneracyjne

 

 

 

 

Polecamy Państwu pyszne domowe obiady z dowozem na terenie Łodzi.
Przeciętna cena kompletnego obiadu wynosi ok 12 zł.
Codziennie polecamy inne menu lunchowe które możemy przesyłać meilem. Proponujemy posiłki profilaktyczne i posiłki regeneracyjne.

Zespół Rajskie Jadło Teofilów  tel. 426521754   traktorowa@jesc.pl

 

 Zespół Rajskie Jadło Zachodnia tel. 426547773   zachodnia@jesc.pl

Nasze aktualne menu znajduje się na naszym facebooku:
www.facebook.com/rajskiejadloteofilow www.facebook.com/rajskiejadlozachodnia

 

Polecamy :)

 

 

 

Rajskie Jadło poszukuje nowych lokalizacji.

 

Z uwagi na dynamiczny rozwój naszej firmy jesteśmy żywo zainteresowani możliwościami tworzenia nowych placówek na terenie centralnej Polski. Interesuję nas głównie lakalizacje z duĹźym natężeniem ruchu pieszego. Zainteresowani jesteśmy również przejęciami istniejących obiektów gastronomicznych.

 

Kontakt kp@jesc.pl  Tel 604935500

 
 
 
Rajskie jadło znajdź nas na Facebook