RAJSKIE JADŁO, Galeria Łódzka

To sprzedaż delikatesów najwyższej jakości. Idea zdrowego odżywiania jest bardzo bliska naszej firmie. Bez względu na to, czy jest to szybki lunch w środku dnia , czy zakupy na pyszny obiad do domu ,na pierwszym miejscu stawiamy zdrową żywności.

Opieramy się na najnowszych trendach kulinarnych, co pozytywnie wpływa na jakość serwowanych potraw.

Restauracja „Rajskie Jadło” w Galerii Łódzkiej dzięki swojej lokalizacji jest idealnym miejscem zarówno na lunche, nieformalne spotkania biznesowe, czy lekką kolację po kinie lub podczas zakupów.

W odróżnieniu od innych firm cateringowych sprzedaż naszych produktów prowadzimy na co dzień. Zamawiając nasz Catering nie kupujesz "kota w worku" wszystkie potrawy możesz zawsze wcześniej spróbować w jednej z naszych restauracji.

Tworząc menu restauracji „Rajskie Jadło” inspirowaliśmy się bogactwem kuchni polskiej . Naszą specjalnością są przygotowywane na miejscu potrawy mięsne oraz wegetariańskie przyrządzane na wiele sposobów. W oparciu o przepisy polskiej kuchni regionalnej polecamy staropolski bigos, ręcznie robione pyzy, kopytka, pierogi, krokiety . Smakosze zup znajdą codziennie do wyboru kilka ich rodzajów . Wielbicielom sałat, surówek, soków i deserów oferujemy kolorowy raj witaminowy. W naszych restauracjach smak idzie w parze z estetyką podawanych dań.

> ZOBACZ MENU

NASZA OFERTA:

Rajskie Jadło Galeria Łódzka | Nasza oferta

GALERIA: BANKIETY, PRZYJĘCIA:

Rajskie Jadło Galeria Łódzka | Fotogaleria

KONTAKT:

tel. 042 634 65 92
jesc@jesc.pl

 
 
Rajskie jadło znajdź nas na Facebook